תערובות קפההקפה שאנו נהנים ממנו הוא בעצם תערובת מכמה סוגי קפה וזני קפה. כל העניין של הטעם הטוב של הקפה שנותן לנו כל מכונת קפה קפסולות נובעה מהעירבוב וכאן מדובר על אומנות הקפה. יש תערובות קפה טובות יותר או פחות טובות, זולות או יקרות יותר ובטוח עם טעמים שונים.
תערובת קפה טוסקנה: תערובת עדינה המורכבת משישה סוגי ערביקה 90% ו-10% רובוסטה מיועדת לחובבי האספרסו העדין וההפוך הקלאסי.

תערובת קפה ג’ולייטה: תערובת זו מיועדת לאוהבי האספרסו החזק במיוחד, מורכבת מ-70% ערביקה דרום אמריקית וערביקה אינדונזית. 30% רובוסטה הודית ורובוסטה אוגנדה מה שהופך אותה לחזקה במיוחד.

תערובת קפה פירנצה: תערובת ארומטית ועשירה בעלת after taste הנישאר זמן רב לאחר שכוס האספרסו נלגמה. התערובת כוללת מצד אחד זנים דרום אמריקיים היוצרים את הגוף המלא ומצד שני זנים אסיאתיים, הסומטרה מנדלינג בעל טעם שוקולדי ,הודי פלנטיישן AA והרובוסטה ההודית היוצרתקרמה שלא מביישת אף בית קליה איטלקי.

תערובת קפה בנוונטו: תערובת מתקתקה בקלייה איטלקית מסורתית. מתאימה לכל סוגי הכנת הקפה. מורכבת משישה סוגי קפה, ברזיל סנטוס , פפואה,  70% ערביקה 30% רובוסטה הודית , אוגנדה וגאווה .

תערובת קפה נפולי: תערובת חזקה בקלייה איטלקית מסורתית המיועדת לשותי האספרסו אבל מתאימה גם לאוהבי הקפה השחור. תערובת מרירה- מתקתקה, מאוד אגרסיבית בעלת ניחוח עשיר יוצרת קרמה מהגונית ניפלאה למראה. 70% ערביקה דרום אמריקאית 30% רובוסטה הודית.