קפה הכי טוביש כל כך הרבה סוגי קפה, יש קפה קובני, אמריקנו, לאטה, מקיאטו, אספרסו, קפוצ’ינו ועוד אין ספור סוגי קפה, עם חלב בלי חלב, אבל מה שחשוב הוא מה שאתם אוהבים. איזה קפה באמת יפנק אתכם וישרה בכם את אווירת הנינוחות והטוב שהקפה יכול להביא עימו.

ישנם אנשים שאוהבים קפה שחור, מר ובוצי, רק כך הם מרגישים שזהו קפה אמיתי, ישנם כאלה שעדיין תקועים בעבר וחושבים שקפה שחור צריך להיות בפינג’אן על פתילייה רק כך הם חושבים שטעמו של הקפה השחור יהיה טוב, שנייה לפני הרתיחה. אנשים אחרים מעדיפים קפה של מכונת אספרסו. רק כך הם מעריכים את הקפה שלהם, למרות שרובינו היום מכינים קפה דרך מים חמים מהקומקום או מהתמי 4 שלנו.

יש אנשים שמעדיפים את הקפה שלהם נמס עם חלב, או חלב חם ועליו הקפה או להיפך או עם מים או ללא מים בכלל. אם קצף בלי קצף, השאלה היא איך אתם מעדיפים, כך תמנעו מעצמכם את השלב של הוצאת הקצף מהשתייה שלכם. האם אתם אוהבים שמעורב במשקה שלכם מים או תעדיפו משקה רק עם חלב חם, יש כאלו שאוהבים לשתות חלב קר, וישנם כאלו שאוהבים את הנס קפה שלהם קפוא. יש כאלו האוהבים את הקפה שלהם עם קוביות קרח, כך שיטעמו ממנו ירגישו את האקסטרה קור של החלב הקר.

ויש את אלו האוהבים קפה שהמכונה מכינה להם, כך שאם נמאס להם להזמין את הקפה בבית הקפה הם מזמינים מכונת אספרסו לביתם ונהנים ממגוון הקפסולות שהיבואן יכול להעניק להם, הם יכולים לגוון בכל פעם עם קפסולה אחרת, אך ההשקעה היא גדולה בהרבה מלהרתיח מים בקומקום ולהוסיף חלב, פה יש גם מקציף חלב וגם כאן כמו הקומקום המים החמים צריכים לרתוח, הניקיון של החלב אחרי כל השהייה צריך להיות כמה שיותר מהיר כדי שלא ייווצרו חיידקים על המקציב משאריות החלב, אך מי שאוהב קפה איכותי גם יאהב לעשות את הפעילות הזו כי היא תהליך מעשיית הקפה.

במכונה יש קפסולות במגוון טעמים וממגוון ארצות אשר עושות קפה משובך, כך שאם בא לכם פינוק זה מכשיר עבורכם, אם בא לכם משהו מהיר ומחמם הקומקום יעשה את העבודה כמו שצריך, אבל אם אתם רוצים קפה אסלי, זהו השחור על הפתילייה, ראו איזו דרך מתאימה עבורכם, כך תדעו איך לבחור את הקפה שלכם והעיקר שיהיה לרוויה.