מכונת אספרסו לביתישנם דברים שהם מאוד חיוניים לנו בתור אנשים, ישנם דברים שהם מאוד חשובים לנו , אך עם כל זאת אנחנו צריכים לזכור תמיד להפריד בין ההנאות בחיים לבין דברים שחשובים לנו. כדי לעשות קפה טוב לא חייב להיות מנהל פרוייקט אבל צריך לקרוא טוב מתכונים של קפה ולהבין אותם.

אחד הדברים היותר חשובים הוא לפתוח את הבוקר או לשבת בצהריים ולשתות קפה טוב, קפה שפשוט עושה לנו טוב על הנשמה, קפה שמסביר לנו בעצם למה אנחנו חיים, שגורם לנו לחשוב יותר טוב, להיות מפוקסים למטרה להבין שאותה מכונת קפה שיצרה לנו את הקפה המשובח הזה מסוגים שונים יכולה לשנות לנו את היום. אומרים שקפה עם מתכונים לעוגות טובים בטוח זה טוב. זה יכול לעשות לנו את היום או את הרגע הרבה יותר טובים ולאפשר לנו לנהל יום יום מוצלח, ולכן אסור לוותר על ההנאות שלנו וקפה היא אחת מההנאות הללו.

כאשר קמים מוקדם בבוקר תמיד חושבים קודם כל איך אפשר להעביר את הבוקר בצורה הטובה ביותר, ובלי קפה איכותי או בלי אספרסו חזק מאותה מכונת אספרסו לבית ברמה גבוה. דבר שיספק לנו בדיוק את מה שאנחנו צריכים וייתן לנו להעביר את היום שלנו הרבה יותר טוב והרבה יותר מאושר.

אפשר תמיד להסתפק בקפה טעים או בנס קפה שכולם שותים כל הזמן, אבל אפשר גם לשדרג את עצמנו ולהוסיף טעמים חדשים ולהוסיף קפה איכותי ולרכוש מכונת אספרסו לבית שתוכל לגרום לנו לאנשים אשר אוהבים קפה הרבה יותר טוב, כי קפה טוב פשוט עושה טוב. מי מעניין אותו קריאה בקפה צריך לדעת שלא כל קפה מתאים לזה.